سم روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

سم: روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار لیونل مسی مشکل روانی مهاجم آرژانتینی عملکرد مسی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیش فروش سکه متوقف شد

پس از توقف پیش فروش سکه در سررسید‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه از امروز پیش فروش در تمام سررسید‌ها به طور موقت بسته شد.

پیش فروش سکه متوقف شد

پیش فروش سکه متوقف شد

عبارات مهم : بازار

پس از توقف پیش فروش سکه در سررسید های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه از امروز پیش فروش در تمام سررسید ها به طور موقت بسته شد.

به گزارش میزان، بعد از یکسان سازی قیمت ارز پیش فروش سکه از تاریخ ۲۲ فروردین ماه در سررسید های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، ۹ ماهه، یکساله، ۱۸ ماهه و ۲ ساله به دستور بانک مرکزی شروع شد.

پیش فروش سکه متوقف شد

بعد از گذشت تقریبا یک هفته، پیش فروش سکه با سررسید یک ماهه متوقف شد و بعد از آن به ترتیب پیش فروش سکه با سررسید های سه ماهه و ۶ ماهه نیز بسته شد.

بعد از توقف پیش فروش سکه در سررسید های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی شب گذشته از توقف موقت پیش فروش سکه از روز جاری یعنی ۱۷ اردیبهشت ماه خبر داد.

پس از توقف پیش فروش سکه در سررسید‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه از امروز پیش فروش در تمام سررسید‌ها به طور موقت بسته شد.

لازم به ذکر است که متقاضیان جهت پیش فروش سکه در سررسیدهای ۹ ماهه، یک ساله، ۱۸ ماهه و دوساله در مراجعه به شعب بانک ملی به در بسته خوردند و به آنها اعلام شد که موقتا پیش فروش متوقف شده است است.

رحیمی در توضیح علت توقف پیش فروش سکه گفت: چون نیاز است در قبال پیش فروش سکه بتوانیم تعهدات خود را عملی کنیم و کیفیت بالای ضرب سکه را حفظ کنیم، قرار شد از روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه به طور موقت پیش فروش سکه متوقف شود.

گفتنی است از شروع پیش فروش سکه تاکنون هفت میلیون سکه پیش فروش شد و به دستور مدیر کل بانک مرکزی قرار شد این توزیع حتی سریعتر از ۲۶ اردیبهشت ماه انجام شود و مردم می توانند سر موعد و حتی سریعتر سکه خود را تحویل بگیرند.

پیش فروش سکه متوقف شد

به گفته این مقام مسئول در سه روز نخست توزیع، بالغ بر یک میلیون سکه توزیع خواهد شد حال باید دید که با تزریق سکه های پیش فروش شده است از ۲۶ اردیبهشت ماه چقدر قیمت ها در بازار متعادل می شود و بازار متلاطم سکه آرام می شود یا خیر.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | میلیون | سررسید | اردیبهشت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs