سم روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

سم: روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار لیونل مسی مشکل روانی مهاجم آرژانتینی عملکرد مسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دفاع احسان کرمی از رامبد جوان در برابر انتقادهای مربوط به مسابقه خنداننده شو

احسان کرمی با اشاره به نقش رامبد جوان در مسابقه های «خنداننده شو» در برنامه «خندوانه» و جدیتی که در کارش دارد، از دشواری‌های کار او و مسئولیتی که در برابر مخاطب

دفاع احسان کرمی از رامبد جوان در برابر انتقادهای مربوط به مسابقه خنداننده شو

دفاع احسان کرمی از رامبد جوان در برابر انتقادهای مربوط به مسابقه خنداننده شو

عبارات مهم : فرزند

احسان کرمی با اشاره به نقش رامبد جوان در مسابقه های «خنداننده شو» در برنامه «خندوانه» و جدیتی که در کارش دارد، از دشواری های کار او و مسئولیتی که در برابر مخاطبان دارد نوشت.

به گزارش خبرآنلاین، احسان کرمی، مجری تلویزیون و بازیگر که این روزها اجرای مسابقه «خنداننده شو» در برنامه «خندوانه» را برعهده دارد راجع به رامبد جوان در اینستاگرام نوشت: «از رامبد كه حرف ميزنم، از كه حرف ميزنم؟!

از كسى كه وقتى مطمئنه كارى درسته حتمن انجامش ميده. كسى كه اصول كارشو زير پا نميذاره. يادمون نره كه خندوانه و خنداننده شو برنامه رامبده. و موفقيت هر كدوم از فرزند ها موفقيت رامبد و خندوانه هست. به عنوان مجرى خنداننده شو هر روز ميبينم كه رامبد، اشكان، جناب آييش و زن بهرام چطور براى موفقيت همه فرزند ها و نه فقط هم تيمى ها تلاش ميكنن و گاهى به شدت فشارهاى عجيبى رو تحمل ميكنن.

اما قصه رامبد يه كم متفاوته. كنترل و هدايت فرزند هاى با استعداد، با هوش، مشتاق ولی آماتور خنداننده كار بى نهايت دشواريه و اين مهم در درجه اول به عهده رامبده.

رامبد جوان يك كارگردان جدى و بسيار حرفه اى و از همه مهمتر يك انسان مسئول نسبت به جامعه و مردمشه. ميدونم كه دوست نداره اينا رو بنويسم. منتها مسئله اينه كه منم مثل خودش وقتى فكر ميكنم كارى درسته حتمن انجامش ميدم! خوشحالم كه در سه سال گذشته تنها برنامه اى كه اجراشو پذيرفتم خنداننده شو بوده.»

دفاع احسان کرمی از رامبد جوان در برابر انتقادهای مربوط به مسابقه خنداننده شو

واژه های کلیدی: فرزند | برنامه | مسابقه | موفقيت | خندوانه | خنداننده | احسان کرمی | رامبد جوان | خنداننده شو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs