سم روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

سم: روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار لیونل مسی مشکل روانی مهاجم آرژانتینی عملکرد مسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روی پنالتی استقلال حرف دارم/ نمی‌خواستیم جو بازی پرسپولیس تکرارشود ، مهاجری

به گزارش مهر، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در آخر دیدار تیمش برابر استقلال اظهار داشت: در یک هفته گذشته تلاش کردیم عِرق مشهدی بودن را در تماشاگرا

روی پنالتی استقلال حرف دارم/ نمی‌خواستیم جو بازی پرسپولیس تکرارشود ، مهاجری

مهاجری: روی پنالتی استقلال حرف دارم/ نمی خواستیم جو بازی پرسپولیس تکرارشود

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: روی پنالتی استقلال در بازی با پدیده حرف دارم.

به گزارش مهر، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در آخر دیدار تیمش برابر استقلال اظهار داشت: در یک هفته گذشته تلاش کردیم عِرق مشهدی بودن را در تماشاگران مشهدی جنبش کنیم تا هوا که در بازی سیاه جامگان و پرسپولیس ایجاد شد امروز تکرار نشود. فکر می کنم از این حیث موفق بودیم و از تماشاگران مشهدی تقدیر می کنم که باعث شدند لااقل یک جو ۵۰-۵۰ جهت ما ایجاد شود و پدیده در منزل خودش غریب نباشد.

روی پنالتی استقلال حرف دارم/ نمی‌خواستیم جو بازی پرسپولیس تکرارشود ، مهاجری

وی افزود: ما این بازی را با تمرکز شروع کردیم و کارمان را با تمرکز هم ادامه دادیم و تنها در بعضی از دقایق بازی بود که تمرکزمان به هم خورد و تیم حریف صاحب موقعیت شد. یکی از آن صحنه ها همان صحنه ای بود که داور اعلام پنالتی کرد؛ پنالتی ای که من روی آن حرف دارم. قبل از آن در دو صحنه داور می توانست به سود ما اعلام پنالتی کند که اینطور نشد.

سرمربی پدیده اظهار داشت: ما موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که متاسفانه گل نشد. مقصر مهم را در از دست رفتن این موقعیت ها زمین خراب و نامناسب ورزشگاه می دانم. زمین خراب بود که باعث می شد موقعیت های خوب ما از دست برود آیا که فوتبال ما یک فوتبال مبتنی بر حرکات تاکتیکی روی زمین است.

به گزارش مهر، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در آخر دیدار تیمش برابر استقلال اظهار داشت: در یک هفته گذشته تلاش کردیم عِرق مشهدی بودن را در تماشاگرا

مهاجری بیان داشت: استقلالی ها در نیمه دوم شیوه کارشان را عوض کردند و با به بازی گرفتن علی قربانی به بازی بلند و استفاده از فضای پشت مدافعان ما روی آوردند و به همین شکل موفق شدند پنالتی هم بگیرند که خدا را شکر آن پنالتی گل نشد.

وی در ادامه بیان داشت: ما ثابت کردیم که پرسشها پیش آمده را کنار گذاشته و دوباره همان تیم نیم فصل اول شدیم. تیمی که بازی های خوبی ارائه می دهد و نتیجه های خوبی هم می گیرد.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | استقلال | پرسپولیس | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs