سم روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

سم: روزنامه روزنامه بارسلونا روزنامه نگار لیونل مسی مشکل روانی مهاجم آرژانتینی عملکرد مسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می‌کنم / پیکه

مدافع بارسلونا بعد از تمدید قراردادش با این تیم تا سال ۲۰۲۲ تأکید کرد حرف‌هایی که راجع به رقیب همشهری زد را بعد نمی‌گیرد.

بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می‌کنم / پیکه

پیکه: بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می کنم

عبارات مهم : پشیمان

مدافع بارسلونا بعد از تمدید قراردادش با این تیم تا سال ۲۰۲۲ تأکید کرد حرف هایی که راجع به رقیب همشهری زد را بعد نمی گیرد.

به گزارش تسنیم، جرارد پیکه امروز (دوشنبه) قراردادش با بارسلونا را جهت ۴ سال دیگر تمدید و به همین بهانه یک نشست خبری برگزار کرد.

بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می‌کنم / پیکه

پیکه در نشست خبری گفت: بسیار خوشحالم که اکنون پای قرارداد جدیدم را امضا می کنم و امیدوارم این آخرین قراردادی نباشد که با بارسلونا می بندم. اگر تا آخر این قرارداد در بارسلونا بمانم، حضور در این تیم ۱۴ سال به طول خواهد انجامید که شش هفت سال دیگری که در رده های پایه این کلوب بوده ام را هم باید به آن اضافه کرد. من از بدو تولدم عضو این کلوب بوده ام و بارسلونا را مانند منزل ام می دانم. بارسلونا تیم تمام زندگی من است و خوشحالم که در آن می مانم.

وی افزود: از مدیر کلوب به خاطر تلاش هایش جهت تمدید قراردادم تقدیر می کنم، همین طور از اعضای خانواده ام که به من کمک کردند رؤیای بازی در بارسلونا را محقق کنم. من می خواهم از این روزها و وقت هایی که دارم نهایت استفاده را جهت لذت بردن انجام دهم.

مدافع بارسلونا بعد از تمدید قراردادش با این تیم تا سال ۲۰۲۲ تأکید کرد حرف‌هایی که راجع به رقیب همشهری زد را بعد نمی‌گیرد.

پیکه سپس به سؤالی راجع به بیانات جنجالی اخیرش راجع به اسپانیول بعد از دربی کاتالونیا در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا پاسخ داد. پیکه بعد از برد ۲ بر صفر بارسلونا که منجر به افزایش این تیم شد، اسپانیول را نه به عنوان سنتی اش «اسپانیولِ (شهر) بارسلونا» بلکه با عنوان «اسپانیولِ (منطقه) کورنیای کاتالونیا» خطاب کرد، حرکتی که باعث شد کلوب اسپانیول از او به کمیته ضدخشونت فوتبال اسپانیا شکایت کند.

با این وجود مدافع میانی بارسلونا تأکید کرد که از گفته هایش راجع به رقیب همشهری آبی و اناری ها پشیمان نیست.

او گفت: از چیز هایی که گفتم پشیمان نیستم و فکر نمی کنم الان جهت صحبت کردن راجع به این عنوان اینجا آمده باشم. اینجا هستم تا راجع به عملکردی که در بارسلونا داشته ام و اهدافی که در این تیم دارم صحبت کنم. شنبه با یکشنبه به زمین بازی خواهیم رفت و بعد از بازی در میکسدزون اگر خواستید راجع به مباحث دیگر صحبت می کنیم. اینکه اسپانیول از منطقه کورنیا است یک واقعیت است.

بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می‌کنم / پیکه

به گزارش خبرآنلاین، پیکه یک بار دیگر از خداحافظی با لاروخا خبر داد و گفت:« طبیعی است که بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کنم. دوره ای فوق العاده را در تیم ملی داشتم و به همه چیز نیز رسیدم. به سهم خودم تلاش زیادی کردم تا با فداکاری و ارائه بازی های خوب، دینم را ادا کنم ولی به دلایل انگیزشی و مسائلی دیگر، فکر می کنم وقت خداحافظی رسیده هست. دوست دارم در بالاترین سطح از تیم ملی بروم و امیدوارم این وداع با قهرمانی جام جهانی همراه شود.»

واژه های کلیدی: پشیمان | قرارداد | بارسلونا | خداحافظی | بارسلونا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs